Mobilya Tasarım & İmalatı

ALÜMİNYUM MOBİLYA

Tamamı ile alüminyum komponentlerden ürettiğimiz ürünlerimiz, emniyet, ergonomi, sağlamlık ve hafiflik istenen deniz araçlarının yaşam mahallerinde tercih edilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan bileşenlerin sahip olduğu uluslararası FTP, MODUL D vb. sertifikalar ile tasarımlarımız askeri amaçlı kullanılan deniz üstü ve deniz altı platformlarda, trenlerde, otomotiv endüstrisinde kullanılmaktadır.

AHŞAP MOBİLYA

Daha çok ticari gemiler ve yatlarda tercih edilen ahşap tasarım ve ürünlerimiz, yaklaşık 30 yıl önce kurulan firmamızın kuruluş amacına bağlı olarak, onlarca irili ufaklı gemi ve yatın yaşam mahallinde iç mimari unsurları olarak öne çıkmaktadır. Konusunda uzman, iç mimar, mühendis ve ustalarımız tarafından özveri ile tasarlanan ve uygulanan iç mekanlarda ahşabın sıcaklığını arzulayan kullanıcılar için çözümler üretilmektedir.

DKP SAC MOBİLYA

Çelik mobilyalar, Alfa Mimarlık’ın yetenekli ve tecrübeli tasarımcıları tarafından yaşam mahallerinde yerlerini almaya devam ediyor. Yüksek üretim adedi ile hızlı çözümler sunan çelik sac ürünler renk sınırlaması olmaksızın üretilip, fiyat ve kalite avantajı sağlayarak optimum seviyede fayda sağlamakta.